Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Dargiń

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna Wierzchowo

Wierzchowo(Dargiń + 23 km)

3 500 000 zł64 600 m² 54,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 6,46 hektara w miejscowości Wierzchowo z bezpośrednim dojściem do jeziora. Działka numer 1/3 w Wierzchowie , teren przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Koszalin(Dargiń + 25 km)

790 000 zł81,18 m² 9 731,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne mieszkanie z loggią, tarasem i miejscem postojowym w hali garażowej w cenie! Tu poczujesz się, jak w domu! Prezentujemy 2-poziomowy lokal, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bonin

Bonin(Dargiń + 18 km)

431 261 zł54,59 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin(Dargiń + 25 km)

2 800 zł34 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, świeżo wykończone mieszkanie na wynajem! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze przy ul. Morelowej w Koszalinie idealne dla osób ceniących nowoczesny standard i wygodę. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kępa Świeszyńska

Kępa Świeszyńska(Dargiń + 18 km)

159 000 zł1 975 m² 80,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1975 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Żurawia

Rokosowo,Koszalin(Dargiń + 25 km)

790 000 zł10 116 m² 78,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana - zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, możliwość podziału (przez nowego właściciela) na mniejsze działki o powierzchni minimum 1300 m2, maksymalna powierzchnia zabudowy - 20%,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Niekłonice

Niekłonice(Dargiń + 24 km)

130 000 zł926 m² 140,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 926m2 Niekłonice pod Koszalinem Działka pod budowę domu jednorodzinnego. Niekłonice pod Koszalinem. Parcela w kształcie zbliżonym do kwadratu. W drodze głównej wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł28,20 m² 49,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjnie mieszkanie na wynajem bardzo blisko centrum Koszalinie. Mieszkanie w nowszym budownictwie, wystawa okien na południowy wschód. Mieszkanie wolne od kwietnia 2026 roku. Ulica Głowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 940 zł85,65 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na III piętrze z windą i loggią Symbol Mieszkania - CM18 Salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, garderoba, wc, łazienka Powierzchnia 85,65m2, loggia 5,98 m2 Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 248 zł36,38 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Dargiń

Dargiń,zachodniopomorskie

350 000 zł59 400 m² 5,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia rolna - grunty orne, na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży 5,94 ha ziemi rolnej, klasy R iiib, iva, ivb i V. Oferowana działka gruntu położona jest w miejscowości Dargiń, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dargiń

Dargiń,zachodniopomorskie

245 000 zł59 400 m² 4,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w miejscowosći Dargiń o powierzchni 5,94 ha. Działka bezpośrednio przy drodze asfaltowej , w której znajdują się wszystkie meda. Najbiższe zabudowoania ok. 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dargiń

Dargiń,zachodniopomorskie

35 000 zł15 800 m² 2,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości ever oferuje działkę o pow. 1.58 ha położona w cichej i spokojnej miejscowości Dargiń gmina Bobolice w odległości 30 km od Koszalina. Działka oznaczona jako.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Dargiń